Piżamki dziecięcie Love To Dream Poland

pizamki dzieciecie love to dream

Sen w procesie rozwoju dziecka spełnia szczególną rolę. To w trakcie snu dziecko otulone w swoją piżamkę, rośnie, rozwija się i oczywiście dostarcza sobie sił na kolejne aktywności życia codziennego i poznawania świata.

Komfortowy sen zaczyna się od piżamki

Wbrew pozorom to, w czym śpimy ma zasadnicze znaczenie w kwestii jakości snu. Szczególnie u dzieci, zwłaszcza nowo narodzonych.

Noworodki spędziły w brzuchu mamy przynajmniej kilka miesięcy, dlatego też chcą na początku czuć się jeszcze bardzo podobnie, lub nawet tak samo. Chcą nie tylko, aby było ciepło, ale też ciasno w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Noworodki chcą być otulone, tak jakby nadal były w brzuchu mamy. W tym właśnie pomaga piżamka dla dziecka od Love To Dream, która jest prawdziwą rewolucją w kwestii snu dziecka jak i jego opiekunów.

Piżamki dziecięce z funkcją otulania

Pozycja dziecka w trakcie snu ma ogromne znaczenia, dlatego też piżamka od Love to Dream nie tylko daje ciepło, ale też dba o prawidłową i wygodną pozycję dziecka.

W pierwszym etapie jest to pozycja z rączkami u góry, która nie jest przypadkowa. Badania pokazują, że jeśli dziecko śpi z rękami u góry, to znaczy, że jest mu przyjemnie i dobrze mu się śpi. Piżamka jest przy okazji dość ciasna i przylegająca do ciała, dzięki czemu działa jak kołderka, ale taka, która nie zsunie się i nie zmieni swojego położenia, a także nie zakryje buźki i noska dziecka, co może już być niebezpieczne.

Piżamka przejściowa odsłania już jedną rączkę, dzięki czemu dziecko może eksplorować świat, czy swoją buzię, a jednocześnie nadal jest możliwość zadbania o wygodę dziecka, a funkcja otulania jest nadal zagwarantowana.

Piżamka otulająca dla starszych dzieci

Nie jest powiedziane, że tylko najmłodsze dzieci, chcą być otulone. Potrzebują też tego dzieci większe. Dlatego są też dostępne na stronie https://www.lovetodream.pl/ piżamki dziecięce Love to Dream dla maluchów od 6 miesiąca życia do około 4 roku życia w postaci otulacza z dłużnymi rękawami, odkrywające obie rączki, ale też bez rękawów. Obie wersje mogą zastąpić kołderkę, bo otulają nóżki i brzuszek dziecka i dbają o jego komfort na czym zależy każdemu z nas.