Poznaj zabawki z kolekcji Boho Chic

karuzela Boho Chic

Podczas pierwszych tygodni życia dzieci intensywnie się rozwijają, na co dzień dociera do nich wiele bodźców, których zbyt duża ilość może mieć negatywne skutki. Zaraz po narodzinach maluszka i świeżo upieczoną mamę odwiedzają goście. Każdy z nas potrafi sobie wyobrazić ciocię, która tak się nie mogła doczekać, aż zobaczy nowego członka rodziny, że zaraz od drzwi biegnie się z nim przywitać.

Spokój przede wszystkim

Bierze go na ręce, przytula, całuje. Mówi do niego, że jest najsłodszy na świecie i chętnie by go schrupała. Dodatkowo jej perfumy są tak mocne, że czuć je już w całym mieszkaniu. Jak wówczas reaguje dziecko? Najczęściej zaczyna głośno płakać i wcale nie ma ochoty dłużej z ciocią przebywać.

Dla tak małego człowieka ważne jest, aby pozwolono mu poznawać świat powoli, spokojnie i stosownie do jego możliwości. W takim momencie, gdy dziecko płacze i trudno mu się uspokoić, warto zadbać o to, by miało miejsce, w którym może się wyciszyć. Takim miejscem z pewnością jest łóżeczko.

Dla dodatkowego komfortu dziecka możemy włączyć mu spokojną melodię, która wyciszy i odpręży maluszka. Muzyczna karuzela Boho Chic to również produkt wygodny – przymocowany do łóżeczka zawsze będzie
w miejscu, które kojarzy się ze spokojem i odpoczynkiem. Karuzela zawsze jest na swoim miejscu i czeka, aby ukoić Twojego maluszka.

Boho Chic – wygląd i estetyka

Kolorowe plastikowe zabawki, rozrzucone pluszaki, gryzaki i inne przedmioty znajdujące się w pokoju naszego dziecka, mają swoją specyficzną estetykę. Barwy są jaskrawe, często na jednej zabawce jest kilka wyrazistych kolorów, które przełamują spokojny i stonowany urok dziecięcego pokoju.

Muzyczna karuzela z kolekcji Boho Chic wykonana jest z delikatnych materiałów i barw, które nie pobudzają dodatkowo dziecka, a wpływają na jego komfort i wygodę w miejscu odpoczynku. Obracająca się powoli karuzela wycisza, wprawiając bobasa w dobry nastrój.

Dla wielu rodziców estetyka zabawek czy przedmiotów z wyposażenia pokoiku również jest bardzo istotna. W pomieszczeniu, w którym dominują delikatne barwy, czujemy się odprężeni oraz mamy wrażenie, że panuje w nim większy porządek. Przy często niejednym maluchu w domu jest to z pewnością zbawienna opcja dla niejednego rodzica.

Nie tylko odpoczynek

Wielu osobom muzyka kojarzy się głównie z odprężeniem, relaksem, jednak to nie jedyne jej dobre strony. Wpływa ona również na rozwój funkcji poznawczych u dzieci, rozwój mowy, poczucia rytmu, a także poprawia samopoczucie. Umieszczone przy karuzeli pluszowe zabawki pozwalają dziecku poznawać świat poprzez dotykanie ich materiału, faktury czy dokładne ich oglądanie.

Muzyczna karuzela to nie tylko element dekoracyjny czy pomagający w usypianiu. Ma ona również wartość edukacyjną, a dzięki połączeniu spokojnej melodii, światełek led oraz delikatnych materiałów, z których jest wykonana, umożliwia dziecku poznawanie wszystkimi zmysłami, co wpływa na jego harmonijny rozwój.

Zobacz na: www.tinylove.com/pl_pl/collections/boho-chic-collection/