Sprzęt kosmetyczny od polskiego producenta

urządzenia kosmetyczne

Coraz więcej osób traktuje wizyty w salonie kosmetycznym jako rytuał i czynność rutynową. Klientami takich miejsc są już nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. Dzięki powszechnie dostępnej w Internecie wiedzy klienci wiedzą na temat tych usług bardzo dużo, jaki sprzęt kosmetyczny powinien być wykorzystany, jaki kwalifikacje powinien posiadać personel etc.

Jak wybrać sprzęt kosmetyczny do salonu?

Przede wszystkim niezwykle istotne jest, aby sprzęt kosmetyczny, który kupujemy do salonu posiadał wszystkie wymagane certyfikaty, zarówno skuteczności, jak i bezpieczeństwa.

Wśród urządzeń kosmetycznych wybieranych do salonów coraz większą popularnością cieszy się sprzęt produkowany w Polsce. Urządzenia te są konkurencyjne cenowo i o wiele lepszej jakości, niż np. sprowadzane z Azji. Popularne produkty to tzw. kombajny kosmetyczne. Są one poręczne i zajmują niewiele miejsca, a swobodnie mogą zastąpić nawet kilkanaście urządzeń pielęgnacyjnych.

Źródło: MedikaPoland.pl – sprzęt kosmetyczny

Zabiegi jakie można wykonać za pomocą kombajnu kosmetycznego?

Kombajn to sprzęt medyczny, który może łączyć w sobie funkcje nawet 20 urządzeń. Wyposażyć go można chociażby w analizer skóry, który pozwala dokładnie ocenić jej stan i na tej podstawie dobrać odpowiednie zabiegi.

Również ultradźwięki stanowią bardzo popularne wyposażenie kombajnów kosmetycznych. Sprzęt wielofunkcyjny zazwyczaj daje również możliwość wykonywania licznych zabiegów oczyszczających skórę, np. peelingu kawitacyjnego czy mikrodermabrazji. Inne ciekawe zabiegi które można realizować mając ten produkt to liposukcja ultradźwiękowa, zabiegi falami radiowymi czy dermomasaż.

Dla kogo więc kombajn kosmetyczny?

Kombajn to urządzenie o wielu funkcjach i zastosowaniach. Możemy na nim wykonywać zabiegi dla każdego rodzaju cery, na obszarze całego ciała. Główne obszary działania tego urządzenia to zanieczyszczona skóra, pozbawiona blasku.

Problemy z nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz cellulitem również można rozwiązać posiadając sprzęt kosmetyczny jakim jest kombajn. Kombajny pomogą również w walce z oznakami starzenia się skóry, łojotokiem czy przebarwieniami słonecznymi. Jak widać lista zastosowań kombajnu kosmetycznego jest długa.