Odzież taktyczna także dla kobiet.

odzież turystyczna

Ubrania militarne kojarzą się przede wszystkim z mężczyznami, szczególnie piastującymi wojskowe stanowiska. Widzimy je na zdjęciach z pola walki, ćwiczeniach wojskowych czy transmisjach nadawanych z uroczystych parad.

Ubrania do survivalu

Wcale jednak nie jest tak, że tylko mężczyźni, zawodowcy, osoby związane bardzo silnie, w życiowy sposób, mogą nosić tego typu ubrania wojskowe. Bardzo często korzystają z nich także kobiety i faceci pasjonujące się działaniami i sportami związanymi z survivalem.

Jak się ubrać na survival?

Są oni w to dość istotnie zaangażowani, ale odzież taktyczna jest noszona także przez typowych hobbystów, zdarza się nawet, że ubierana jest przez daną osobę tylko raz czy dwa. Dzieje się tak na przykład podczas gry w paintball, który stał się popularnym elementem imprez integracyjnych. Oczywiście nikt prywatnie nie kupi takiego kompletu ubrań tylko po to, żeby wykorzystać je w ciągu pojedynczej, około dwugodzinnej aktywności.

Ile kosztuje ubranie na survival?

W takim przypadku można ją wypożyczyć u organizatora imprezy, który posiada na własność komplety odzieży militarnej, także damskiej, odpowiadając na zapotrzebowanie klientów, którzy nie tylko chcą spędzić czas w określony sposób, ale i z odpowiednią oprawą. Można więc w tym czasie poczuć się i wyglądać zupełnie jak prawdziwy wojskowy, do złudzenia go przypominając.

Zobacz na: https://naprzelaj.com.pl/7-odziez