Wielorazowe wkładki laktacyjne ciekawym rozwiązaniem

wielorazowe wkładki

Bycie ekologiczną kobietą jeszcze nigdy nie było tak proste jak teraz. Panie mają do wyboru większość tradycyjnych produktów kobiecych w wielorazowej alternatywie. Jednorazowe rzeczy nie zawsze są bezpieczne dla zdrowia, a ich używanie powoduje znaczne zwiększenie ilości odpadów. Kobiety w ciąży teraz również mogą przyczynić się do poprawy jakości środowiska naturalnego i podjąć ekologiczne decyzje.

Jak być bardziej eko będąc kobietą w ciąży i przyszłą mamą?

Podejmowanie ekologicznych wyborów jest wartościowe nie tylko dla środowiska, ale ma też znaczny udział w tworzeniu świata, w którym będą żyć dzieci. To właśnie one będą oglądać efekty środowiska jakie zostawimy. Na etapie ciąży również można wybrać dla siebie produkty, które nie tylko są przyjazne dla natury, ale także wysokojakościowe. Wkładki laktacyjne eko (zobacz) to propozycja produktu dobrze znanego w wersji jednorazowej, ale teraz stworzona tak, by móc w trakcie całego etapu karmienia korzystać z zaledwie 2 par wkładek.

Wielorazowe wkładki laktacyjne dla kobiet.

Wielorazowe wkładki laktacyjne zostały stworzone z myślą o wygodzie kobiet i zapewnieniu im higienicznego produktu jednak nie zapominając przy tym o środowisku.

Wkładki zostały wyprodukowane z wełny merynosów, która gwarantuje ochronę termoizolacyjną. Nadają się przez to idealnie zarówno na okres letni jak i zimowy. Dodatkowo, są one chłonne, przez co wilgoć jest całkowicie absorbowana, a jednocześnie skóra dalej pozostaje sucha. Wełna jest materiałem całkowicie naturalnym, przyjaznym dla skóry, a dodatkowo wkładki z niej wykonane są polecane zarówno przez akuszerki jak i ginekologów. Właściwości wkładek pozwalają nawet na zapobieganie zapaleniu gruczołu mlekowego.

Wkładki laktacyjne wielorazowe nadają się do prania ręcznego w odpowiednich środkach. Nie jest to proces czasochłonny, dzięki czemu pielęgnacja wkładek jest wyjątkowo prosta i szybka. Sama wełna pochodzi natomiast od zwierząt, które były hodowane w miejscach, gdzie nie stosowane środków chemicznych takich, jak pestycydy czy sztuczne nawozy.