Co warto wiedzieć o physiolab

Physiolab to wprowadzenie w naskórek preparatu pielęgnacyjnego, który powoduje natychmiastowy efekt rozjaśnienia oraz rewitalizacji skóry. Jest to idealna propozycja dla osób, które pragną uzyskać jednolity kolor skóry, pozbawiając jej matowego odcienia.

Jest to również oferta dla tych, którzy zmagają się z przebarwieniami, a ich skóra ma skłonności do zaczerwień. Preparat BB Glow Skin został stworzony właśnie do zadań specjalnych, które pozwolą przywrócić zdrowy i piękny wygląd. 

Przebieg zabiegu Physiolab

Połączenie terapii mikroigłowej z serum BB Glow Skin pozwala na osiągnięcie maksymalnego efektu odmłodzenia i wyrównania koloru skóry. Wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry przy pomocy mikronakłuwania frakcyjnego, daje nawilżenie, a przebarwienia powstałe na skutek różnych procesów, zmniejszają się już po pierwszym zabiegu.

Naskórek stopniowo zostaje odnowiony, cienie pod oczami znikają, a skóra jest nawodniona, pozbawiona plam posłonecznych, starczych, czy też innego pochodzenia. Piegi stają się mniej widoczne, a skóra przestaje być szara i matowa. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny, a co najważniejsze nie wymaga przygotowań, ani też żadnej rekonwalescencji.

Produkty

Physiolab to produkty stosowane przy mezoterapii, terapii tlenowej, a także do codziennej pielęgnacji skóry. Przeważnie dostępne są w boxach, zawierających kilka lub kilkanaście opakowań preparatu. Plusem jest możliwość mieszania ampułek podczas jednego zabiegu, w celu uzyskania odpowiedniego kolorytu.

Powinny być stosowane tylko przez profesjonalistów. Po zastosowaniu należy unikać promieni słonecznych przez około dwa tygodnie. Skóra przez ten czas powinna być regularnie nawilżana. Ceny produktów Physiolab różnią się w zależności od rodzaju i ilości opakowań w pudełku.

Najtańsze są maseczki odżywiające i nawilżające, których cena za sztukę to około 15 zł. Ceny boxów sięgają nawet sześciuset złotych za 10 sztuk ampułek.

Physiolab to zabieg polecany dla każdego, kto zmaga się z niedoskonałościami skóry, pragnie jej odświeżenia i odmłodzenia.

Więcej o physiolab: https://medikapoland.pl/pl/14-physiolab