Sprawdzony dentysta w Krakowie – Którego polecacie?

Jak wybrać dobrego dentystę

Dentysta Kraków to stwierdzenie, które od razu sprawia, że czujemy dreszcz niepokoju na plecach. Jednak wizyty u dentysty są niezbędne, jeśli chcemy cieszyć się naturalnym uśmiechem przez długie lata. Do podstawowych obszarów stomatologii, jakimi zajmuje się dentysta w Krakowie zaliczamy przede wszystkim stomatologię zachowawczą.

Naturalny i piękny uśmiech

Jest ona związana z próchnicą i jej skutkami oraz profilaktyką przede wszystkim u dzieci. Ponieważ odpowiednio wcześnie zatrzymana daje gwarancję zdrowego uśmiechu na długi czas.

Próchnica to nic innego, jak choroba tkanek twardych zęba, czyli szkliwo i zębina. Nieleczona doprowadzić może ni tylko do ubytków ale i stanów zapalnych i poważnych komplikacji a niekiedy i utraty zębów.

Problemy z próchnicą


Dentysta w Krakowie
w ramach stomatologii zachowawczej wykonuje zabiegi wypełniania ubytków, leczenia nadwrażliwości, lakowanie oraz lakierowanie zębów w wieku dziecięcym.

Krakowski dentysta zajmuje się także stomatologią estetyczną poprawiającą wygląd zębów i jamy ustnej. Wspomnieć tu warto o takich zabiegach jak wybielanie, piaskowanie ale także rekonstrukcja zębów utraconych w skutek urazów itp.

Leczenie zębów kanałowe

Ostatnim lecz bardzo istotnym elementem pracy Dentysty w Krakowie jest endodoncja a wiec nic innego jak leczenie kanałowe, niezbędne w poważnych stanach chorobowych zęba. Wszystkie przeprowadzane zabiegi są wykonywane pod znieczuleniem, tak aby zapewnić maksimum komfortu i bezbolesność pacjentom. Wszystko to przemawia na korzyść dentysty Kraków.

Profesjonalny dentysta w Krakowie to: www.Stomatologiatomaszewska.com