Chłopiec czy dziewczynka?

Genetyka nie posunęła się jeszcze na tyle znacząco naprzód, aby rodzice swobodnie wybierali sobie płeć dziecka. Istnieją różne mniej lub bardziej skuteczne metody wpływania na płeć przyszłego niemowlaka, ale nigdy nie ma stuprocentowej pewności, czy w brzuszki rozwija się Pan Płód, czy Pani Płód. Kobiety zwykle pragną, aby urodziła im się dziewczynka.

Metody wpływania na płeć przyszłego niemowlaka

Taki mały grzeczny aniołek, z którym będą bawić się lalkami, zaplatać im warkoczyki i rozmawiać o księżniczkach i kucykach. Mężczyźni mniejszą uwagę zwracają na płeć dziecka, chociaż w głębi duszy wielu marzy o synu. Wiadomo prawdziwy mężczyzna powinien posadzić drzewo, wybudować dom i spłodzić syna. Jednak z córeczki ojcowie cieszą się równie mocno.

Chłopiec czy dziewczynka ważne że zdrowe

Staje się ona ich mała księżniczką i są oni w stanie spełnić jej wszystkie „rozkazy”. Zarówno przyszli tatusiowie jak i przyszłe mamusie powinni pamiętać, że najważniejsze jest to, aby ich dziecko przyszło na świat zdrowe- najlepiej z dziesięcioma punktami w skali Apgar i żeby dorastało w szczęśliwej rodzinie.

A jeżeli mamusia, której urodził się synek, wciąż marzy o córeczce może zawsze postarać się o kolejne dziecko. W końcu te starania mogą być bardzo przyjemne.